Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Teminde Güçlük Zammı

Yagiz sordu10 ay önce

YBO da çalışan yabancı dil öğretmenleri, fen bilimleri öğretmenleri ve idareciler teminde güçlük zammı alır mı?

1 Cevaplandı
Admin Destek cevapladı10 ay önce

Sayın Hocam,

1- Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Mahsus Okullarda (Özel Alt Sınıflar Dahil) görev yapan Müdür, Müdür Yardımcısı ve öğretmenlere 250 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir. Özel alt sınıfı olan normal okullarda görev yapan Müdür, Müdür Yardımcısı ve özel alt sınıfı öğretmenlerine de 250 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

2- Yatılı İlköğretim Bölge Okulları ad değiştirerek Yatılı Bölge Ortaokullarına dönüştürülmüştür. Bu nedenle Yatılı Bölge Ortaokullarında görev yapan Müdür, Müdür Yardımcısı ve öğretmenlere 250 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

3- Anadolu Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Polis Koleji ile Askeri Liselerde görev yapan Müdür, Müdür Yardımcısı ve öğretmenlere 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

4- Anadolu Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Polis Koleji ile Askeri Liselerde görev yapan Yabancı dil dışındaki dersleri yabancı dille okutan öğretmenlere 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

5- Anadolu Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Polis Koleji ile Askeri Liselerde görev yapan Yabancı dil öğretmenlerine 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

6- Anadolu Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Polis Koleji ile Askeri Liselerde görev yapan Fen Grubuna dahil ders öğretmenlerine 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

7- Fen Liselerinde görev yapan Müdür ve Müdür Yardımcılarına 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.

8- Fen Liselerinde görev yapan Fen Grubuna dahil ders öğretmenlerine 500 Puan Teminde Güçlük Zammı ödenecektir.